Expositie Arja van den Heuvel
Van 27 juli is in de centrale expositieruimte van het Biesbosch MuseumEiland in Werkendam een tentoonstelling te zien met werk van Arja van den Heuvel uit Andel, getiteld ‘Aan het licht’. De tentoonstelling brengt haar veelzijdigheid als kunstenaar aan het licht. Te zien zijn schilderijen, pastels, monoprints en viltwerk.
Er is geen vast thema in haar werk maar in een aantal werken staan vrouwen centraal. Ook de natuur van Altena en het rivierenlandschap is voor haar een inspiratie. Met name het bijzondere licht van onze streek heeft zij gevangen in de getoonde pastels en schilderijen.
Te zien is ook een korte impressie in woord en beeld van een aantal door haar gemaakte gedichten en haiku’s. Naast het viltwerk wat zij al eerder maakte is er ook recenter werk te zien. Voor het 40-jarig bestaan van het Biesbosch MuseumEiland stelt zij een installatie op in de expositieruimte van 40 gevilte lisdodden.
De expositie wordt op zaterdag 26 juli geopend door Peter van Beek, directeur van het museum en loopt door tot en met 28 september 2025. De toegang tot de expositie is gratis.
Meer informatie: